Jak to działa

CO TO JEST TURBO SOCIAL?

Najlepszy i najbardziej naturalny sposób, aby przyciągnąć większą uwagę do Twojego konta na Instagramie to interakcja z innymi użytkownikami. Ale co zrobić, jeśli nie możesz poświęcić na ten cel 100% swojego czasu? Turbo Social powstał z tego właśnie powodu. Będziemy rozwijać Twój Instagram za Ciebie – doprowadzając z upływem czasu do prawdziwego wzrostu. Trzymajcie się z dala od fałszywych kont, które są przyczyną blokowania kont lub utraty zainteresowania. Zróbcie to we właściwy sposób. Zacznijcie od Turbo Social.

Wprowadzenie

Przejdź do strony Wprowadzenie, otwórz subskrypcję! To łatwe! Następnie skontaktuje się z Tobą nasz kierownik i profesjonalny zespół wsparcia, aby zapewnić właściwy i wartościowy rozwój Twojego konta.

wprowadzenie

Hasztagi

Polecamy stosowanie popularnych tagów. Przykład: Jeśli jesteś w branży fitness, możemy użyć tagów takich jak: #fitness, #gymlife, #instafit. Jeśli potrzebujesz pomocy z popularnymi hasztagami, sprawdź

pomocne hashtagi

Wsparcie techniczne 24/7

Podczas korzystania z naszych usług, będziemy w kontakcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Więc jeśli masz jakiekolwiek pytania lub prośby – proszę nie wahaj się ze mną kontaktować.

kontakt

Śledzenie

Będziemy przechowywać informacje o nowych, prawdziwych obserwujących, których będzie przybywać albo o wielkości wzrostu oraz rozwoju, który uzyskasz lub możesz uzyskać, więc będziemy mogli udostępnić Ci takie dane.

DODATKOWE FUNKCJE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Docieraj i angażuj media w oparciu o lokalizację. Może to być przydatne, jeśli chcesz, przyciągnąć użytkowników z określonej lokalizacji lub jeśli reprezentujesz lokalną firmę, aby zwiększyć konwersje i zdobyć więcej klientów!

Zautomatyzowane dodawanie komentarza do docelowej grupy odbiorców. Jeśli prowadzisz firmę docierająca do potencjalnych klientów – możesz ustawić swoje komentarze takie jak: „Doskonała motywacja, użyj CODE5, żeby otrzymać 5% zniżki na mojej stronie!” lub „Wyślij mi DM, aby otrzymać kod zniżkowy na Twój asortyment odzieży! :)”.
Może to być używane do zwiększenia sprzedaży i ruchu na stronie, jednak nie są to jedyne korzyści z automatycznych komentarzy, ludzie lubią otrzymywać komentarze i gdy ktoś czyta Twój komentarz, jest duża szansa na śledzenie Twojej strony!

Śledzenie jest bardzo silną formą rozwoju Instagrama, gdy śledzisz ludzi, istnieje duża szansa, że oni zaczną śledzić Ciebie.

Dzięki nam możesz korzystać z tego procesu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rozpoczynamy od śledzenia nawet tysięcy (lub określonej liczby) rachunków związanych z Twoją grupą odbiorców docelowych – następnie możemy zaprzestać obserwowania tych kont, a Ty zachowujesz obserwujących! Twoje aktualnie obserwowane konta pozostają bez

Wybierz konta określonych użytkowników, z którymi nie chcesz wchodzić w interakcje – takie jak konkurencja lub ludzi, których wolisz nie komentować ani nie śledzić! Nasz serwis pozwoli Ci uniknąć tych profili w szczególności.

Oczywiście. Nasze usługi działają doskonale w ramach ograniczeń Instagramu i Twoje konto jest w 100% bezpieczne podczas korzystania z naszych usług.

Mamy ponad 160 klientów i nigdy nie zdarzył się przypadek zamknięcia konta w powodu korzystania z naszego serwisu.

Śledzący są w 100% organiczni. Turbo Social nie dostarcza określonej liczby zakupionych kont obserwujących, tak jak to robią inne strony internetowe. Poprzez zarządzanie, zapewniamy ciągły, organiczny „wzrost” liczby obserwujących; ludzi, którzy Cię obserwują tylko dlatego, że są zainteresowani Twoim kontem. Zauważysz nowych obserwujących, więcej komentarzy i polubień postów, ponieważ są to ludzie, którzy wykazują prawdziwe zainteresowanie.

Tak, absolutnie! Przy dużych lub niestandardowych zamówieniach, prosimy o kontakt z naszym działem pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby opracować program odpowiedni dla Twoich specyficznych potrzeb.

Oczywiście! Twoje konto należy do Ciebie, a nasz serwis będzie działać w tle. Możesz używać konta jak zwykle.

Nie, nie znikną! Obserwujących, które zdobyłeś podczas korzystania z Turbo Social są Twoi! Pamiętaj – obserwujący, których zdobyłeś zostają z Tobą, ponieważ tego chcą, są oni zainteresowani Twoim profilem lub tym co masz do zaoferowania.

Jeden z członków naszego profesjonalnego zespołu skontaktuje się, aby ustawić konto. Przydzielony Ci menedżer przeanalizuje Twoje wcześniej dodane hasztagi lub skonfiguruje Twoje konto aby dotrzeć do odbiorców, odpowiednich dla Ciebie lub Twojej firmy.

Członek naszego zespołu skontaktuje się w ciągu 12 godzin. Pamiętaj sprawdzić adres e-mail PayPal.

ZAAWANSOWANE METODY DOCIERANIA DO ODBIORCÓW

Nazwy użytkowników

Docieraj do obserwujących lub określonych użytkowników! Po prostu podaj nam nazwy użytkowników, do których chcesz dotrzeć, a możemy sprawimy, że Twój rozwój będzie miał sens i przyniesie korzyści!

Hasztagi

Możemy docierać do odbiorców za pomocą hasztagów. Pozwoli to dotrzeć do ludzi na całym świecie odpowiednich do Twojej strony! Najbardziej popularne hasztagi każdego tematu można zobaczyć na

hashtagsforlikes.co

Filtry

Inne firmy mogą sprawić, że dasz lajki niestosownym materiałom. Nasze filtry wykluczają spam i nieodpowiednie treści tylko ty wchodzić w interakcje z popularnymi kontami!

Lokalizacje

Szukasz lokalnych klientów czy po prostu obserwujących z Twojej okolicy? Możemy docierać do kraju i do miasta, miasteczka, a nawet konkretnych miejsc, takich jak szkoły lub firmy.